KERAMIKA
Tomáš Macek

Atesty 

Profil 

Archiv 

Ceník 

Kontakt 

KERAMIKA Tomáš Macek

Květníky

Zahradní keramika tvoří malou část mého sortimentu. Stejně jako ostatní mé výrobky vznikala za pochodu. Studium dostupných materiálů v přímé konfrontaci se zákazníky. Jak už bývá zvykem u keramiky, těžko se dá dopředu počítat se 100% úspěšností a tak se vždy dělá pár kousků navíc. Takže, pokud vás něco z mé nabídky oslovilo, neváhejte a kontaktujte mne.

email: macek@artkeramika.cz


Dělám jak květníky klasické s podmiskami, tak i bez, květníky závěsné, ale i obaly. Jak na postavení, tak i zavěšení. Pro zájemce je možno ty závěsné osadit i řetězem.
Preferuji kameninu, která umožňuje celoroční užití. Občas používám i různě ostřené hmoty, které si podle potřeby a hlavně nálady dále upravuji. Je možno použít i pórovinu, ovšem tu raději na zimu schovejte domů. Konečná úprava může být vytvořena živcovými glazurami.
Ovšem preferuji přírodní jednoduchý povrch zvýrazněný patinou. Nejčastěji burelovou či železitou.
Pro exteriér používáme kameninu nebo šamotové hmoty. Což se nevylučuje, nýbrž doplňuje. Obaly je možno uvnitř vyglazovat. Prioritou mé tvorby je řemeslná úroveň a kvalitní technologie. Snažím se klást důraz na vyváženost výtvarné a řemeslné úrovně na co možná nejvyšší technologické bázi.

Aktuální zboží naleznete v e-shopu nebo na Fleru.
Více o bonsaiové keramice jsem uveřejnil v článcích na Artkeramice

vzorky
<< | >>

2002-2010 Artkeramika.cz